pl en de
x

Lokale użytkowe

Kwartał Dominikański to idealne miejsce dla przedsiębiorców oferujących usługi na terenie Kamienia Pomorskiego. Położone w nowoczesnym kompleksie kamienic stanowiących rekonstrukcję XIX-wiecznej zabudowy miasta, przyciągają swoją historyczną architekturą i nowoczesnym wykończeniem. To doskonałe miejsce na dotarcie nie tylko do mieszkańców miasta, ale przede wszystkim do turystów, szukających odpoczynku w tej malowniczej, nadmorskiej miejscowości. 

Nasza oferta obejmuje wynajęcie jednego lokalu o powierzchni 150 mkw lub jego podział na dwa mniejsze pomieszczenia o wielkości odpowiednio 70 mkw i 80 mkw

Usytuowanie powierzchni użytkowej oraz możliwości związane z jej wyposażeniem sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do stworzenia przytulnej kawiarni, restauracji, butiku, salonu kosmetycznego lub innego zakładu usługowego. 

Osoby zainteresowane wynajęciem lokalu zapraszamy do kontaktu!


Mickiewicza 35
72-400 Kamień Pomorski
+48 729 204 309 (język polski)
+48 500 024 894 (język polski, angielski)
apartamenty@kwartaldominikanski.eu

rezerwacja krok 1/3

Apartament, który wybrałeś, został już zarezerwowany. Wybierz inny lub zmien date pobytu.
Minimalny czas pobytu to 2 doby

dostępne apartamenty
w tym terminie:

dalej

rezerwacja krok 2/3

Borgia, 3 osob. 1299 zł
Luigi, 3 osob. 123 zł
Kwiatowy, 4 osob. 1299 zł
Morski, 2 osob. 1299 zł
Caravaggio, 4 osob. 1299 zł
pobyt 3 dni
suma 123456 zł
Otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail
Chcę otrzymać fakturę VAT
Zapoznałem/am się z regulaminem apartamentów*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu przez firmę Kwartał Dominikański w celu dokończenia procesu rezerwacji apartamentu (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. ze zm.) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Należy uzupelnić wszystkie wymagane pola
cofnij dalej

rezerwacja krok 3/3

Dziękujemy, że wybrali Państwo nasze apartamenty.
Na podany przez Państwa mail wysłaliśmy potwierdzenie rezerwacji..

zakończ