pl en de
x

Apartamenty

Nasze luksusowe apartamenty zostały stworzone z myślą o osobach wymagających, które szukają ciszy i odpoczynku w stylowym i inspirującym otoczeniu. Każde z pomieszczeń zostało zaprojektowane i wykończone ze szczególną starannością, mając na uwadze również wygodę użytkowników oraz funkcjonalność wszystkich elementów.

Położone w odnowionej kamienicy z XIX w. w spokojnej dzielnicy oddalonej od głośnego centrum miasta, apartamenty Kwartału Dominikańskiego oferują spokojny pobyt i okazję do oderwania się od codziennych spraw.

Zachęcamy do przeglądania apartamentów dostępnych w naszej ofercie oraz skorzystania z formularza, w którym w łatwy sposób sprawdzą Państwo dostępność lokali w wybranym okresie i dokonają rezerwacji.


Mickiewicza 35
72-400 Kamień Pomorski
+48 729 204 309 (język polski)
+49 172 606 04 14 (język polski, niemiecki)
apartamenty@kwartaldominikanski.eu

rezerwacja krok 1/3

Apartament, który wybrałeś, został już zarezerwowany. Wybierz inny lub zmien date pobytu.
Minimalny czas pobytu to 2 doby

dostępne apartamenty
w tym terminie:

dalej

rezerwacja krok 2/3

Borgia, 3 osob. 1299 zł
Luigi, 3 osob. 123 zł
Kwiatowy, 4 osob. 1299 zł
Morski, 2 osob. 1299 zł
Caravaggio, 4 osob. 1299 zł
pobyt 3 dni
suma 123456 zł
Otrzymasz potwierdzenie na podany adres e-mail
Chcę otrzymać fakturę VAT
Zapoznałem/am się z regulaminem apartamentów*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych zawartych w formularzu przez firmę Kwartał Dominikański w celu dokończenia procesu rezerwacji apartamentu (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133, poz. 883. ze zm.) *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Należy uzupelnić wszystkie wymagane pola
cofnij dalej

rezerwacja krok 3/3

Dziękujemy, że wybrali Państwo nasze apartamenty.
Na podany przez Państwa mail wysłaliśmy potwierdzenie rezerwacji..

zakończ